Przed nami czwartek z trzema meczami siódmej kolejki niemieckiej DEL. Z dwóch dzisiejszych meczów tych rozgrywek przygotowałem kupon.
Skorzystałem z oferty bukmachera Fortuna, który ma promocję powitalną dla nowych graczy, w której na start otrzymujesz aż 310 PLN w promocji powitalnej:
- 3x50 PLN we freebetach
- 10 PLN freebet za 1. depozyt
- 25 PLN freebet za pełną rejestrację
- 5 dni freebetów po 25 PLN każdy

Koln – Bremerhaven
Dla obu zespołów będzie to siódmy mecz w bieżących rozgrywkach ligowych. Do tej pory lepiej radzą sobie hokeiści z Bremerhaven, którzy są wiceliderem tabeli. Koln zajmuje 8. miejsce.
Koln ma ostatnio nierówną formę. Z pięciu poprzednich meczów dwa przegrało i trzy wygrało.

Inaczej sprawa ma się z zespołem Bremerhaven. Goście tego meczu wygrali cztery z pięciu poprzednich spotkań, w tym trzy ostatnie. Wszystkie spotkania zakończyły się w regulaminowym czasie gry.
Podsumowując, patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn, typuję, że goście będą zwycięzcą meczu.

Iserlohn – Frankfurt Lowen
Dla tych drużyn to także będzie siódmy mecz w bieżących rozgrywkach ligowych. Obie radzą sobie bardzo kiepsko. Iserlohn zajmuje 12. miejsce, zaś Frankfurt ostatnie, 14.
Gospodarze do tej pory wygrali dwa mecze (jeden po rzutach karnych) i cztery przegrali (jeden również po rzutach karnych). Do meczu przystępują po trzech porażkach z rzędu.

Goście radzą sobie jeszcze gorzej. Wygrali tylko jeden mecz (i to dopiero po dogrywce), przegrali zaś pięć – wszystkie w regulaminowym czasie gry.
Trudno wyrokować, która drużyna będzie lepsza. Uważam jednak, że Iserlohn wykorzysta na swoją korzyść fakt, że jest gospodarzem tego meczu i przed swoimi kibicami pokona rywala.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się
Brak komentarzy. Dodaj pierwszy!